Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах подали петицію про ремонт об'їзної дороги навколо міста

 ...
У Черкасах подали петицію про ремонт об'їзної дороги навколо міста

Провести ремонт об'їзної дороги навколо Черкас (вул. Героїв Холодного Яру, колишня Першотравнева), щоб знизити потік транзитного транспорту містом, пропонує черкащанин Микола Приходько. Петицію до Черкаської міської ради він подав 5 липня.

У зв'язку зі значними руйнуваннями на об'їзній дорозі м. Черкаси, що проходить по ділянці вул. Героїв Холодного Яру (від вул. Чигиринської до просп. Хіміків), транзитний вантажний транспорт прямує іншими вулицями міста, завдаючи дорожньому покриттю значних руйнувань, зокрема на вул. Гетьмана Сагайдачного (від вул. Пацаєва до вул. Симиренківської).

Микола Приходько пропонує: по-перше, вирішити питання з ремонтом об'їзної дороги м. Черкаси, яка суміщається з вул. Героїв Холодного Яру (від вул. Чигиринської до просп. Хіміків); по-друге, заборонити рух транзитного вантажного транспорту вулицею Гетьмана Сагайдачного (від вул. Пацаєва до вул. Симиренківської) і по-третє, провести ремонт зруйнованих від руху вантажного транспорту ділянок вул. Гетьмана Сагайдачного (від вул. Пацаєва до вул. Симиренківської).

Нагадаємо, щоб петиція набула чинності, необхідно 250 голосів. Проголосувати можна на сайті міськради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах підрядник не вклався у визначений термін із будівництвом дороги.

  • Facebook