Новини
Архів новин
Оберіть дату

У другому півфіналі "Ліги сміху" золотонісці осучаснили Великого Кобзаря та "відвідали" бабака (ФОТО)

 ...
У другому півфіналі "Ліги сміху" золотонісці осучаснили Великого Кобзаря та "відвідали" бабака (ФОТО)Прес-служба Золотоніської міськради

У Золотоноші відбувся другий півфінал "Ліги сміху". На розсуд глядачів чотири команди: "Кавомани", VIP, "Без назви", "Контрольний постріл" – презентували два конкурси. Про це повідомляє прес-служба Золотоніської міської ради.

"Золоте крісло тренера" цього разу вартувало 2800 грн, його викупив житель міста Руслан Соя. Розпочала боротьбу команда "Контрольний постріл", вони презентували Тараса Шевченка у сучасності, адже тема першого конкурсу – "Якби ви знали паничі".

Збірна команда учасників усіх сезонів "Без назви" вдалася до "відвідин" бабака та центру стерилізації собак, чим викликала схвальні відгуки залу.

Фаворити гри "Кавомани" показали сільські замальовки,а вчителі гімназії "VIP" – суд над жінками, які святкували 8 березня.

Видовищним був і конкурс пісні. Вражали вокалом, танцями, образами. Боротьба була запальною, дехто з учасників та вболівальників навіть забули про соціальну місію проекту, борячися "за життя" у гумористичному конкурсі.

Відтак, три команди, окрім військовослужбовців, гратимуть у фіналі, який запланували на 18 травня. Жителі ж міста Андрій Широкий та Наталя Багрова, за допомогою Золотоніської "Ліги", отримали на лікування по 10 тисяч гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Золотоноші відбувся перший півфінал "Ліги сміху".

  • Facebook