Новини
Архів новин
Оберіть дату

Дітям на Канівщині провели незвичну екскурсію в СІЗО (ФОТО)

 ...
Дітям на Канівщині провели незвичну екскурсію в СІЗО (ФОТО)Пробація України - Черкаська область

Днями працівники ювенальної превенції та пробації Канівщині організували екскурсію для дітей Канівської санаторної школи-інтернат до відділення поліції та ізолятора тимчасового тримання. Акція мала превентивний та виховний характери для дітей, які вже побачили сувору буденність життя, інформує пресслужба Канівського МРВ Центру пробації в Черкаській області.

Під час екскурсії діти ознайомилися із умовами утримання затриманих, що перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області, мали змогу залізти у кожну шпарину автозаку (прим. автозак – спеціальний автомобіль для перевезення затриманих), провести декілька годин, спостерігаючи за роботою фахівців поліції та пробації.

Також діти дізнались про наслідки вчинення кримінальних правопорушень та про умови тримання у виховних колоніях для неповнолітніх.

 "Мені дуже хочеться вірити, що кожен, хто побував у нас в гостях, задумається над своєю подальшою долею, бо вибір є в кожного. Я думаю, що діти тепер будуть міркувати над вибором свого життєвого шляху. Реальні результати наслідків девіантної поведінки вони побачили тут", – каже інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області Юлія Друзь.

Як повідомляв сайт vikka.ua, неплатники аліментів у Черкасах займаються благоустроєм міста.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook