Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські інспектори виявили у Дніпрі понад двадцять сіток для вилову риби (ФОТО)

 ...
Черкаські інспектори виявили у Дніпрі понад двадцять сіток для вилову риби (ФОТО)Facebook / Олександр Позняков

Під час рейдів екоінспектори виявили на річці Дніпро 23 сітки та два ятері для незаконного вилову риби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

Так, спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками п’ятої роти Водного патруля під час проведення природоохоронного рейду у верхів’ї Кременчуцького водосховища поблизу м. Канева виявлено 14 мисинових сіток, встановлених для незаконного вилову риби.

Також рейдовою групою на фарватері Кременчуцького водосховища, у забороненому місці для промислового рибальства, в районі сіл Сагунівка, Черкаського району та Топилівка, Чигиринського району вилучено 9 промислових сіток, а в районі села Худяки, Черкаського району виявлено та вилучено два ятері, підготовлених для вилову риби. Знаряддя лову знаходились без відповідного маркування бирками та розпізнавальних знаків, що заборонено на території Кременчуцького водосховища.

Вилучена із сіток риба виду лящ – 42 штуки та один карась загальною вагою 35 кг здана до рибоприймального пункту. Гроші від реалізації якої в подальшому будуть перераховані до державного бюджету.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанин спіймав у Дніпрі гігантського сома.

 

  • Facebook