Новини
Архів новин
Оберіть дату

Олександр Згіблов: "З кожним днем ми втрачаємо нашу набережну"

 ...
Олександр Згіблов: "З кожним днем ми втрачаємо нашу набережну"pvd.ck.ua

8 серпня під час засідання виконавчого комітету члени виконкому не проголосували за внесення в порядок денний питання про скасування наказів департаменту архітектури, якими дозволялося будівництво багатоповерхівок на березі Дніпра в районі пірсу. Не вистачило одного голосу. Громада вже два тижні виступає проти забудови. Про це повідомляє Партія вільних демократів.

"Кожен день відтермінування – це забита свая на пляжі під житловий будинок і жирна крапка на розвитку берегової смуги. З кожним днем ми втрачаємо надію і мрію на будівництво на набережній аквапарку, спортивних і дитячих майданчик. Ми не зможемо більше розраховувати на туристів, які прийдуть до нашої перлини, на концертно-театральну сцену на воді, на пляжну та паркову зону. Бо все це зникне, коли берегову смугу забудують житловими будинками", – зазначив депутат міської ради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

Він назвав "страусиною" позицію кількох членів виконкому, які утрималися під час голосування. Переважно – це члени партії "Батьківщина". Він переконаний, що цей виконком віджив своє і його треба змінити.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Вільні демократи" голосуватимуть за відставку виконкому.

  • Facebook