Новини
Архів новин
Оберіть дату

Кожен чиновник при владі мріє "сісти на потоки"

 ...
Кожен чиновник при владі мріє "сісти на потоки"

Україна – багатюща країна, але потоплена в корупції влада і не збирається дати людям заробити гідно. Влада любить демонструвати готовність підвищити соціальні стандарти для населення, особливо напередодні виборів. Але в цей раз керівництво країни виявилося навіть на це не здатне, тому що відклало оголошене раніше підвищення мінімальної зарплати. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "NewsOne".

"В Україні з її багатством є можливість підвищити мінімальну зарплату, але ця влада не може це зробити тому, що сьогоднішній бюджет не виконано на 69 млрд. гривень, а обіцяна антикорупційна кампанія принесла в казну всього лише 61 тис. гривень. Корупційні органи через суд конфіскували у казнокрадів замість обіцяних 4 млрд. гривень тільки 61 тис. гривень! Це провал!" – обурився парламентарій.

Політик запропонував ряд заходів, які, на його думку, "швидко викоріняти корупцію", і "на які не потрібні величезні бюджетні кошти".

"Партія "За життя "давно запропонувала свій рецепт боротьби з корупцією, а я весь час вношу свої законопроекти з цього приводу в Раду... По-перше, потрібно заборонити роботу держпідприємств з офшорами, тому що таким чином чиновники "освоюють" бюджетні кошти і виводять їх за кордон. По-друге, потрібно вигнати всіх іноземних "фахівців", які "сіли на потоки" і потім з набитими кишенями їдуть назад, не зробивши нічого видатного. По-третє, покарати наших, які "сидять на потоках" і крадуть всі 27 років незалежності України. У чиновників при владі при словах "сісти на потоки", слина біжить ще сильніше, ніж у собаки Павлова! Це треба припинити абсолютно – і на це потрібно лише пару днів без жодних мільярдних витрат!" – заявив народний депутат.

Вадим Рабинович переконаний, що "люди, які за рік не можуть вивести країну з кризи, а обіцяють тільки перспективи, не повинні нею управляти".

"Люди, які за рік не можуть навести порядок і забезпечити підйом економіки, не повинні керувати державою. Як першокласник не може вирішити алгебраїчну задачу інститутського рівня, так і нинішнє керівництво країни не може впоратися з сьогоднішніми викликами! Вони знають тільки, як на держзамовлення додати 30 гривень і прибуток перевести на рахунок своєї офшорної компанії. Це все, на що вони здатні!" – підкреслив політик.

Проте, лідер партії "За життя" вважає, що "при дійсно дієздатному керівництві Україна має всі шанси не тільки вижити, а й злетіти, ми дуже сильна і багата країна".

"Якщо ми ще дихаємо і живемо в цій країні, яка давно уде загрузла в корупції, при абсолютному ігноруванні економічних можливостей держави, то за абсолютно короткий термін ми можемо все виправити, і Україна процвітатиме, не гірше, ніж Швейцарія або інша країна з ЄС. Ми самі можемо Європі в борг давати, якщо розумно використовувати внутрішні ресурси, а не випрошувати транші під вирубку лісу або під продаж землі!" – резюмував Вадим Рабінович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Рабінович закликав опозицію об'єднатися, щоб знову не допустити перемоги влади.

  • Facebook