Новини
Архів новин
Оберіть дату

Пояснювальна від батьків рівносильна з довідкою від лікаря, - головний медик Черкас

 ...
Пояснювальна від батьків рівносильна з довідкою від лікаря, - головний медик Черкасdrsmart.me

Директор департаменту охорони здоров'я Олег Стадник на своїй сторінці у Facebook повідомив, що пояснювальна записка від батьків у навчальних закладах прирівнюється до довідки лікаря і може світити про поважну причину пропусків занять учнем.

"Хочу нагадати всім, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через "або": або довідка від лікаря про хворобу дитини, або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини", − повідомив головний медик міста в соцмережі.

Він зауважив, що, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога − це довідка від лікаря. Але, коли дитини не було в школі менше 10 днів, наприклад по простуді, тоді достатньо письмового пояснення батьків.

"Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця звичайно можна, але якщо більше не має чим розважитись", − повідомив Олег Стадник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, кількість хворих на грип збільшується на Черкащині.

 

  • Facebook