Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

ГО "Об’єднання територіальних громад – ЧЕРКАЩАНИ" підтримало наукову конференцію на тему Другої світової війни

 ...

Напередодні Дня пам’яті та примирення в Навчальному центрі Державної прикордонної служби України (смт Оршанець) за підтримки "Об’єднання територіальних громад – ЧЕРКАЩАНИ" відбулась науково-практична конференція на тему "Друга світова війна й Україна. Погляд із сучасності".

Окрім обговорення історичної минувшини, для відвідувачів заходу провели екскурсію музеєм державної прикордонної служби України. Разом із полковником Олегом Чернишовим, який брав участь у параді перемоги, присутні поклали квіти та віддали шану воїнам, загиблим у Другій світовій війні, а також вшанували хвилиною мовчання генерал-майора Ігоря Момота.

"На сьогодні питання про День перемоги викликає певні дискусії та суперечності у суспільстві. Цього року ми відзначаємо День скорботи та примирення 8 травня, як і раніше вважаючи героями усіх, хто віддав своє життя у той час, у тій страшній війні. Подвиг кожного, хто поклав своє життя як 70-річчя тому, так і зараз, будемо пам’ятати і прославляти завжди", – говорить голова "Об’єднання територіальних громад – ЧЕРКАЩАНИ" Олександр Коваленко.

  • Facebook