Новини
Архів новин
Оберіть дату

Малому черкащанину з рідкісним недугом потрібні кошти на операцію за кордоном (ВІДЕО)

 ...
Малому черкащанину з рідкісним недугом потрібні кошти на операцію за кордоном (ВІДЕО)

3-річний Віталік Хільченко з Черкащини потерпає від рідкісного генетичного захворювання, яке зустрічається в однієї дитини з 25-ти тисяч. Через проблеми з печінкою у хлопчика щодня збільшується живіт. Допомогти дитині можуть у клініці в Бельгії, але сім’ї бракує коштів на операцію. Небайдужих благають допомогти.

Про це йшлося у випуску "Стосується кожного".

Віталік – пізня дитина у батьків. Про те, що хлопчик може народитися з вадами, його мама, 40-річна Світлана Хільченко, дізналася ще під час вагітності. Але бажання народити сина виявилося сильнішим за перестороги лікарів.

У 3 місяці Віталік пережив складну операцію, яка врятувала йому життя. На жаль, через три роки хвороба повернулася, тепер Віталік потребує пересадки печінки за кордоном.

"Клініка в Брюсселі готова прийняти хлопчика найближчим часом. На даний момент малюк перебуває у Львові, проводиться стабілізація стану, підтримуюча терапія. У нас дуже мало часу, в будь-який момент може початися кровотеча. Наростає асцит, організм все гірше відповідає на терапію. Допоможіть! Родині не впоратися з усім самостійно", – каже волонтерка Людмила Пархомець.

Сума, яку необхідно зібрати, – 134 745 євро з додатковими витратами.

Термін збору – до 5 березня.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4991 2097 3803 – Хільченко Світлана ( мама); 
5168 7573 8976 9045 – Хільченко Віктор.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вогонь знищив будинок багатодітної сім’ї в Черкасах.

  • Facebook