Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах хочуть посмертно нагородити загиблого солдата

 ...
У Черкасах хочуть посмертно нагородити загиблого солдата

Міська влада пропонує посмертно нагородити пам’ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" учасника Операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

За вірність військовій присязі та народу України, мужність і відвагу, проявлені під час безпосередньої участі в зоні проведення антитерористичної операції, реінтегрованої з квітня 2018 року в Операцію Об’єднаних сил, пожертвування власного життя задля відстоювання територіальної цілісності нашої держави, прав і свобод нинішнього і наступного поколінь українців пропонується нагородити пам’ятним знаком Черкаської міської ради "За заслуги перед містом Черкаси" І ступеня Моспана Антона Юрійовича, старшого солдата, командира бойової машини, командира відділення 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України. Таке рішення погодив виконком. Наступним кроком стане затвердження цього рішення депутатами на сесії міської ради.

Нагадаємо, що боєць із Черкас Антон Моспан 15 жовтня отримав смертельне поранення від снайпера на службі в Луганському напрямку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці назбирали підписи для перейменування однієї з вулиць на честь загиблого героя АТО.

 

  • Facebook