Новини
Архів новин
Оберіть дату

Батько заступника мера Черкас вже має частину землі на Одещині

 ...
Батько заступника мера Черкас вже має частину землі на Одещині Facebook / Андрій Ботнар

Андрій Ботнар, батько заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара, отримав у приватну власність 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Наділ отримано в Ананьївському районі в адміністративних межах Новоолександрівської сільської ради.

Про це свідчить витяг з єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно та відповідь на запит до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Право власності на ділянку з кадастровим номером 5120283900:01:002:0320 зареєстровано у квітні цього року, повідомляє "Кропива".

Андрій Ботнар очолює Ананьївську районну організацію ВО "Свобода". На місцевих виборах 2015 року балотувався до Черкаської обласної ради. Землю для ведення особистого селянського господарства отримав як учасник АТО, військову службу проходив у 80-й окремій штурмовій бригаді ВДВ.

Зазначимо, що окрім цього, батько посадовця претендує на отримання земельної ділянки під будівництво приватного житлового будинку в елітному мікрорайоні Соснівка. Наразі проект рішення про надання дозволу на відведення земельної ділянки розміщено на сайті Черкаської міської ради, але не проголосовано депутатами.

Як повідомляв сайт vikka.ua, одеський "свободівець" претендує на частину землі в Черкасах.

  • Facebook