Новини
Архів новин
Оберіть дату

Прозорість забудови Черкас не зацікавила черкаських депутатів-бізнесменів

 ...
Прозорість забудови Черкас не зацікавила черкаських депутатів-бізнесменівdabi.gov.ua

За внесення змін до Положення про департамент архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради на сесії проголосувало 27 депутатів. Утрималися від голосування за проект рішення, що мав на меті забезпечити прозорість ухвалення рішень профільним департаментом, частина "радикалів", "батьківщинівців" та двоє представників пропрезидентської фракції. А депутат від "Батьківщини" Юрій Тренкін навіть висловився проти.

Зміни у положенні про Департамент стосуються забезпечення своєчасного оприлюднення інформації про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, видачу паспорта прив’язки тимчасової споруди на офіційному порталі Черкаської міської ради.

Для цього передбачили відповідні терміни подання документів. Так, заява замовника, який має намір щодо забудови земельної ділянки має подаватися не пізніше наступного робочого дня після її отримання; проект містобудівних умов та обмежень або рішення (наказ) про відмову у їх наданні – не пізніше ніж за два робочих дні до їх затвердження; надання містобудівних умови та обмежень, рішень про відмову у їхньому наданні, виданий паспорт прив’язки тимчасової споруди – не пізніше наступного робочого дня після їх затвердження (видачі).

На запитання сайту  vikka.ua, чим було зумовлено рішення голосувати проти, Юрій Тренкін пояснив, що поділяє позицію директора департаменту Артура Савіна про те, що розміщення такого обсягу інформації тільки перевантажить працівників.

"Я керувався тим, що намір отримати ділянку ще не є фактом. Я вважаю, що треба інформувати про фактичну дію, коли виконавчий комітет проголосує за надання дозволу. Це досить об’ємна робота. Щодня до департаменту може надходити до десяти заяв. На розміщення однієї заяви на офіційному порталі може знадобитися до півгодини. До того ж технічної можливості відсканувати документацію формату А3 немає", – зазначив депутат.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат вимагає припинити будівництво за драмтеатром.

  • Facebook