Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині візьмуться за будівництво трьох мультифункціональних спортивних майданчиків

 ...
На Черкащині візьмуться за будівництво трьох мультифункціональних спортивних майданчиківpoltava.to

Будівництво ще трьох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодили на Черкащині. Візьмуться за їхнє будівництво у Золотоноші, Єрках та Кам’янці.

Відповідне рішення 8 листопада ухвалила комісія облдержадміністрації з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту під головуванням першого заступника очільника області Бориса Лебедцова, інформує пресслужба ОДА.

Нагадаємо, області з держбюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків, відповідно до постанови КМУ № 571 від липня цього року, розподілили 5,7 млн грн субвенції. Свої 50% фінансування проекту будівництва мають передбачити з місцевих бюджетів. У середньому вартість одного мультифункціонального майданчика сягає 1,2-1,5 млн грн.

"Розвиваючи спортивну інфраструктуру, ми інвестуємо у майбутнє наших дітей, їхнє здоров’я, – каже перший заступник. – Тож зараз маємо оперативно відібрати тих, хто готовий у співфінансуванні з держбюджету будувати у себе мультифункціональний спортивний майданчик. Наразі ми вже відібрали сім охочих. Розглядаємо ще декілька варіантів. Спільно з профільним управлінням продовжуємо плідно працювати у цьому напрямку, аби до кінця року освоїти таку "спортивну" субвенцію".

Відзначимо, мультифункціональний спортивний майданчик має вигляд площинної споруди з поліуретановим покриттям, із нанесенням різнокольорової розмітки. Він відповідно обладнаний для різних ігрових видів спорту. Кожна громада чи місто самостійно обирає ігрові види спорту, які найбільше культивуються серед її мешканців: баскетбол, футбол, гандбол, волейбол та інші.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на території черкаської школи облаштовують баскетбольний майданчик.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>