Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащину хочуть "розрізати" на чотири райони

 ...
Черкащину хочуть "розрізати" на чотири райони fakty.com.ua

 Міністерство регіонального розвитку спільно з експертами презентувало ідеальний проект нового адміністративно-територіального устрою Київської, Черкаської та Тернопільської областей. Про це пише "ТСН" з посиланням на коментар віце-прем'єра Геннадія Зубка.

Ідеальна модель Київщини передбачатиме чотири райони: Ірпінський, Васильківський, Білоцерківський і Броварський, які розіб'ють на 45 об'єднаних територіальних громад (24 - міські, селищні - 14, сільські - 7). Найбільшим районом за кількістю жителів буде Білоцерківський - майже 487 тисячі. Далі йдуть Броварський - майже 474 тис., Васильківський - майже 436 тис. та Ірпінський - майже 359 тис.

Черкаська область передбачатиме також чотири райони: Черкаський (найбільший за кількістю жителів), Уманський, Звенигородський і Золотоніський (найменша кількість жителів). У регіоні діятиме 37 ОТГ, із яких міські - 16, селищні - 9, сільські - 12.

Для Тернопільщини також передбачено чотири райони: Тернопільський (найбільший за кількістю жителів), Бережанський (найменша кількість жителів), Кременецький і Чортківський. В області діятиме 47 ОТГ (міські - 18, селищні - 13, сільські - 16).

Як повідомляв сайт vikka.ua,в ОТГ на Черкащині створили клумбу-лабіринт.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook