Новини
Архів новин
Оберіть дату

Уночі в центрі Черкас "виріс" новий незаконний кіоск (ВІДЕО)

 ...
Уночі в центрі Черкас "виріс" новий незаконний кіоск (ВІДЕО)

У ніч на 22 серпня у Черкасах з’явився новий МАФ по вулиці Смілянській, 33. Про це повідомив у коментарі vikka.ua директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін. За його словами, новий кіоск є незаконним.

Раніше в інтернеті з'явилось відео встановлення тимчасової споруди.

"Вони цей кіоск ніяк не узаконювали. Вважаємо це результатом безхребетності влади. Підприємці, які відчули кон'юнктуру, таке виробляють. Ставлять незаконно нові МАФи", – сказав Артур Савін. Вочевидь, пригадуючи, як підприємці натисли на міську раду і та таки не знесла незаконні кіоски.

Хто власник нової споруди – поки що невідомо.

"Сьогодні перший робочий день, тому поки що не з'ясували, хто його встановив. Було дано доручення – з'ясовується, – зазначив директор департаменту архітектури та містобудування. – Думаю, ініціюватимемо на розгляд виконавчого комітету питання знесення конкретно цього МАФу".

Читайте:        МАФи VS влада: хто виграє у боротьбі за простір Черкас

Нагадаємо, на останній сесії депутати Черкаської міської ради зняли мораторій на встановлення кіосків та внесли зміни до Положення про розміщення МАФів. Згідно з новим положенням, підприємці повинні інформувати про розміщення тимчасових споруд депутата по округу та комітет самоорганізації населення. Мораторій на встановлення МАФів діяв рік. У 2014 році таке рішення ухвалили за пропозицією депутата міськради від Партії вільних демократів Миколи Бондаренка. За ідеєю депутатів, це мало призвести до зменшення кількості незаконних кіосків у місті. Втім за рік їх лише побільшало.

  • Facebook
>