Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси стануть лідером в Україні з впровадження новітніх медичних послуг

 ...
Черкаси стануть лідером в Україні з впровадження новітніх медичних послуг

Черкаси у 2017 році можуть стати не тільки єдиним містом в Україні, де вся первинна допомога буде в електронній формі карти пацієнта, але й першими впровадять онлайн-запис на прийом до лікаря.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

"Продовження інформатизації міських закладів охорони здоров’я, на цей раз із поєднанням двох міських проектів: електронної карти пацієнта та громадського бюджету. Нагадаю, що одним із переможців міського конкурсу ідей для громадського бюджету став проект онлайн-запису до сімейного лікаря. Вчора провів робочу зустріч стосовно реалізації цієї ідеї. Зважаючи на те, що ми маємо у власності закладів системний продукт інформатизованої електронної карти, з’явилась необхідність узгодження цих ідей. Обговорили підготовку апаратно-технічної платформи, вимоги до Технічного завдання, основні параметри Ескізного проекту та інші речі. Зокрема, переваги запису до лікаря із різних джерел носіїв інформації перед терміналами, необхідність і характеристики веб-порталу. Найближчим часом все це оформимо в тендерну заявку для можливості укласти договір. Вірю в те, що у 2017 році ми будемо не тільки єдиним містом в Україні, де вся первинна допомога буде в електронній формі карти пацієнта, але і для комфорту і зручності мешканців міста впровадимо першими онлайн-запис на прийом до лікаря", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині грип уклав у лікарняне ліжко 4 тисячі осіб.

  • Facebook