Новини
Архів новин
Оберіть дату

Двоє дітей лишилися без матері: на Черкащині трагічно померла жінка

 ...
Двоє дітей лишилися без матері: на Черкащині трагічно померла жінкаkremen.today

У селі Озірна, Звенигородського району, в одному із домоволодінь знайшли тіло місцевої жительки. Про це пише "Gazeta.ua".

Односельці говорять, що загиблу сильно ревнував чоловік і це ставало причиною постійних сварок у сім’ї. Наразі його вже затримали правоохоронці.

"Офіційну причину назве поліція після експертизи. Жінка не місцева. Родом із Рижанівки нашого району", − зазначив у коментралі сільський голова Озірної Дмитро Юхимчук.

У рідному селі загиблої говорять про неї, як про хорошу господиню та дбайливу матір. Останній шлюб був у жінки вже третім. Спершу жила в рідному селі із першим чоловіком, народила двох дітей. Згодом розлучилася й вийшла заміж у Вільхівець. Там жінка пожила півтора-два роки і знову розлучилася й вийшла заміж в Озірну. В останньому шлюбі загибла прожила кілька місяців.

"Ніяким алкоголем не зловживала. Дітки завжди чисті, охайні й доглянуті. Не віриться, що така трагедія сталася із молодою жінкою", − розповідають у сільраді Рижанівки.

Наразі подробиці трагедії в поліції не оголошують. Основною версією є самогубство, за інформацією особистих джерел із поліції, стало відомо, що жінка перед повішанням залишила передсмертну записку. Однак правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "вбивство".

Жінку поховали 8 січня в рідному селі. Двоє дітей – хлопчики 6 та 7 років – залишаться або в матері загиблої, або в її першого чоловіка.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Святвечір черкащанка побила лопатою свого співмешканця та гостю.

 

  • Facebook