Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати підтримали петицію про заборону поліетиленових пакетів

 ...
Черкаські депутати підтримали петицію про заборону поліетиленових пакетівminval.az

Депутати Черкаської міської ради під час сесії проголосували на підтримку петиції про заборону використання поліетиленових пакетів у сферах торгівлі. Про це пише "Zmi.ck".

Втім, у проекті рішення зазначено, що міська влада не має права заборонити використання поліетиленових пакетів, а лише може рекомендувати підприємцям зменшити їх використання та запропонувати покупцям альтернативу.

"Пропонуємо винести на розгляд міської ради рішення: підтримати електронну петицію від 03.07.2019 № Че/873-еп щодо заборони в крамницях та супермаркетах міста Черкаси використання поліетиленових пакетів та рекомендувати суб’єктам господарювання сфери торгівлі міста Черкаси пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо", − зазначено у проекті рішення.

Крім того додають, що наразі в Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України "Про зменшення кількості пластикових пакетів в цивільному обігу" (реєстр. № 9507 від 16.04.2019 р.).

Як повідомляв сайт vikka.ua, мешканці одного з черкаських ОСББ обурені квитанціями за послуги, яких не замовляли.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook