Новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: Я подав законопроект про створення вільної економічної зони в Одесі

 ...
Рабінович: Я подав законопроект про створення вільної економічної зони в Одесі

Створення вільної економічної зони в Одесі стане початком відродження економіки України. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі одеських телеканалів, розповідаючи про результати робочої поїздки по регіону.

За словами політика, влада приділяє мало уваги розвитку Одеського регіону, який може стати ключовим у відродженні економіки країни.

"Один з пунктів програм партії" За життя "- зробити Одесу європейським вікном України. Ми пропонуємо зробити особливий акцент на розвиток бізнесу в Одесі, на пільгах і преференціях, на створення в місті вільної економічної зони по типу "Порто-франко", − підкреслено парламентарю.

Він розповів, що ще рік тому подав законопроект "Одеса − європейське вікно України", де реєструються конкретні кроки створення в місті вільної економічної зони, але в підсумку для голосування законопроект так і не включили.

"Після подій у Криму в нас немає більше портів, крім Одеси, де міг би розвиватися військовий та громадянський флот. Тому до міста повинно бути особливе відношення, і тут повинні бути особливі програми розвитку. Я подав законопроект про вільну економічну зону в Одесі. Вважаю, що вільні зони потрібно створювати і для Львова, і для Харкова, і для прикордонних міст, адже це чудовий механізм для поштовху економіки", − відзначив народний депутат.

Також лідер партії "За життя" нагадав про те, що 25 липня представить покрокову програму своєї політичної сили. Положення програми політик вже обговорив з жителями Одеської області під час робочої поїздки.

"25 липня я представляю ті кроки, які, як я вважаю, треба зробити негайно, щоб вивести країну з кризи. На відміну від всіх інших, ми будемо говорити дуже простою мовою, щоб це було зрозуміло всім. Люди повинні розуміти, що бюджет країни – це також бюджет сім’ї, тільки збільшений. Я поясню, як наповнити бюджет, як вийти з катастрофи, яка сьогодні відбувається. Я, наприклад, запропоную, як викорінити корупцію за  десять кроків, не потратив ні копійки бюджетних грошей. Ми напрацювали разом з дуже серйозними світовими економістами ті програми й ті розуміння, як вийти з кризи. Я не бачу проблеми для нашої країни, щоб їх реалізувати. Потрібно тільки протриматися до виборів ", − прокоментував Вадим Рабинович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, обкрадаючи всіх нас, дві третини нашого зерна влада продає, – а гроші осідають на офшорних рахунках.

 

  • Facebook