Новини
Архів новин
Оберіть дату

Немовляті з Черкас потрібна операція: батьки благають про допомогу (ФОТО)

 ...
Немовляті з Черкас потрібна операція: батьки благають про допомогу (ФОТО)gazeta.ua

У Аліси Поночевної, 8,5 місяців, з Черкас виявили виражену внутрішню прогресуючу гідроцефалію. Дівчинці терміново потрібна операція. Батьки просять допомоги, пише Gazeta.ua.

"Два тижні тому я запідозрила, ніби голова Аліси стала якась завелика. Звернулися до педіатра. Дійсно, за місяць збільшилася аж на 3 см. Ультразвукове дослідження та МРТ виявили гідроцефалію мозку. Кількість рідини швидко збільшується. Потрібна термінова операція. Направляють в Київ в "Охматдит". Але там зараз карантин на кір, і нам це протипоказано. Такі операції ще роблять в інституті нейрохірургії", – розповідає мати немовля Наталія Поночевна.

Зараз дівчинка в травматології обласної дитячої лікарні під наглядом лікарів. Алісі призначили ліки, які блокують вироблення нової рідини й знеболюють стан. Причини гідроцефалії невідомі.

"Мені сказали, що на операцію треба близько 40 тисяч гривень. Ще стільки піде на реабілітацію. Ми просимо небайдужих людей допомогти нам зібрати ці гроші й врятувати нашу донечку. Рахунок у нас іде на тижні", – додає жінка.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 3012 2815 (Поночевна Наталія Миколаївна).

Як повідомляв сайт vikka.ua, маленький черкащанин потребує допомоги небайдужих у боротьбі з тяжким недугом.

  • Facebook