Новини
Архів новин
Оберіть дату

Зада, Татевік, Раміль: які імена для своїх чад обирають черкащани

 ...
Зада, Татевік, Раміль: які імена для своїх чад обирають черкащани rubryka.com

В І півріччі 2019 року на Черкащині батьки новонароджених дівчаток називали своїх дітей іменами Аріана, Вероніка, Вікторія, Діана, Єва, Єлизавета, Марія, Мілана, Поліна, Софія. А от для хлопчиків найчастіше обирали імена Артем, Богдан, Владислав, Данило, Дмитро, Іван, Максим, Матвій, Назар, Олександр. Про це інформує пресслужба Черкаської міськради.

За підсумками півріччя, найрідше при державній реєстрації народження дітям надавались імена: жіночі – Адель, Астра, Еля, Заріна, Іларія, Ляля, Теона; чоловічі – Акім, Василь, Гектор, Ернест, Ісай, Лев, Ярополк.

А найдивовижнішими іменами, якими від початку року нарікали новонароджених дітей в Черкасах та області виявилися жіночі імена Зада, Іва, Севіль, Татевік  та чоловічі імена Арутін, Еван, Нелей, Раміль.

Батьки мають право давати своїм дітям подвійні імена. І це не створює жодних перешкод під час оформлення документів. На Черкащині такі випадки бувають вкрай рідко. Так, протягом півріччя маємо хлопчиків з подвійними іменами Олександр-Домінік та Абу Бакр, а також дівчаток Єву-Марію та дві Анни-Марії. 

Водночас батькам слід пам'ятати, що власне ім'я – це не тільки юридично зафіксоване слово, за допомогою якого здійснюється індивідуалізація особи. Власне ім’я – це "оберіг", супутник життя людини.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже 12 тисяч першачків на Черкащині 2 вересня підуть до школи.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook