Новини
Архів новин
Оберіть дату

Біля Городища на Черкащині зафіксували військові вертольоти

 ...
Біля Городища на Черкащині зафіксували військові вертольотиapostrophe.com.ua

У небі поблизу Городища місцеві жителі 13 липня зафіксували зграю військових вертольотів. Про це вони повідомляють у соцмережі.

Інформацію про пересування військової техніки vikka.ua телефоном підтвердив і керівник регіонального медіацентру Міноборони Сергій Фурдик. За його словами, в країні наразі тривають масштабні військові навчання "Літня гроза-2016".

Водночас відомий український блогер zloy_odessit пише: з огляду на охоплення областей та кількість задіяної авіатехніки - масштаби навчань справді серйозні. Одночасно з вертольотами над Черкащиною у Сумській області жителі сіл були здивовані клину з мінімум десятка вертольотів, а на військовий аеродром в Луцьку невтомно, раз-у-раз роблять посадку Іл-76Д і Ан-26.

"Офіційно жодних цифр задіяних у навчаннях підрозділів не озвучується. Чому? Та тому, що якщо подія подібного масштабу, настільки бідно висвітлюється – значить, так треба. А якщо так треба - то гудуть там серйозніше нікуди!" – пише блогер.

Нагадаємо, днями військові проводили навчання біля Канева, де навіть форсували Дніпро паромною переправою разом із танками. Такий маневр вони здійснювали вперше за часів Незалежності країни.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на підтримку армії черкащани спрямували 40 мільйонів гривень.

  • Facebook