Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Смілі намагались пограбувати банк: за інформацію про злочинця оголосили винагороду

 ...
У Смілі намагались пограбувати банк: за інформацію про злочинця оголосили винагороду ilikenews.com.ua

Зранку 20 вересня невідомий молодий чоловік намагався пограбувати відділення ПриватБанку у Смілі. За будь-яку інформацію, яка допоможе затримати злочинця, банк обіцяє винагороду в розмірі 50 000 гривень. Про це інформує пресслужба банку.

Відомо, що чоловік зайшов до відділення ПриватБанку і, представившись співробітником компанії по обслуговуванню банківської техніки, спробував проникнути в приміщення касового вузла під приводом заміни техніки для перевірки автентичності купюр. Після відмови у вільному доступі до каси, грабіжник став погрожував касиру предметом, що нагадує зброю. Однак спроба заволодіти грошима завершилася фіаско: касир встигла непомітно натиснути кнопку виклику охорони, що змусило грабіжника бігти.

Групі охоронної компанії і поліції, на жаль, затримати злочинця на "гарячому" не вдалося. За фактом спроби пограбування відділення банку ведеться слідство. Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про особу злочинця, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 50 000 гривень.

Передати інформацію в банк можна за телефонами (067) 565-12-34, електронною поштою dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Як повідомляв сайт vikka.ua, крадія телефонного кабелю піймали на Черкащині.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>