Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині стартувала заборона вилову риби в зимувальних ямах

 ...
На Черкащині стартувала заборона вилову риби в зимувальних ямах kh.depo.ua

З 1 листопада на більшості українських водойм розпочалася осінньо-зимова заборона на лов риби у зимувальних ямах. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

У переважній кількості областей заборона триватиме до початку нересту 2019 року, в деяких – до кінця зимового періоду.

Із метою збереження водних біоресурсів у зимовий період територіальними підрозділами рибоохоронного патруля видано відповідні накази. В них зазначено водойми та місця, де вводиться ця заборона.

Нагадуємо, риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям. При цьому любительський лов риби дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком, не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство, – не більше десяти на одну особу.

За недотримання зазначених норм передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 34 до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину.

Як повідомляв сайт vikka.ua, браконьєри на Черкащині виловили сітками риби на майже 9 тисяч гривень.

 

  • Facebook