Новини
Архів новин
Оберіть дату

На черкащан чекають дощові вихідні та спад спеки

 ...
На черкащан чекають дощові вихідні та спад спеки styler.rbc.ua

Черкащина перебуває в обіймах спеки і апогей тепла очікується у четвер, 11 червня. Одразу два баричних утворення: західний циклон і східний антициклон формують потужний південний повітряний потік. Завдяки йому й нічна температура повітря підтримується на рівні +20…22 градусів.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного гідрометцентру.

Вдень до надходження тепла приєднується сонячний прогрів, тому температура стрибає до спекотних позначок – +30…32º. Завтра буде ще на 1-2º тепліше.

У п’ятницю, 12 червня, ситуація почне змінюватися: циклон дещо переміститься на південь, а антициклон – на північ, що змінить напрямок приземного вітру на північно-східний, надходження тепла дещо послабиться. Із суботи вже можливий вплив циклону, дощі та спадання спеки.

При відпочинку на природі не забувайте про дотримання правил поведінки на воді, про можливість отримання теплового та сонячного удару. Засмагати краще до 11 та після 16 години. В умовах спекотної та вітряної погоди існує підвищена небезпека загорання та розповсюдження вогню у лісах та торфовищах області. Будьте обережні з вогнем на природі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, аномальна спека буде на Черкащині протягом робочого тижня.

 

  • Facebook
>