Новини
Архів новин
Оберіть дату

Благодійний ярмарок-аукціон проведуть у резиденції Святого Миколая в Черкасах

 ...
Благодійний ярмарок-аукціон проведуть у резиденції Святого Миколая в Черкасах pustunchik.ua

Смачні майстер-класи та унікальна просторова конструкція "Казкова країна" кличуть маленьких черкащан до резиденції Святого Миколая, яка відкриє свої двері у кінотеатрі "Україна", щоб переконатися: напередодні Нового року світ стає добрішим, а черкаська зима солодшою. Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Із 19 по 25 грудня в кінотеатрі маленьких відвідувачів навчатимуть розписувати новорічні прянички та ялинкові прикраси за підтримки кондитерської "Ласуня" та студентської молоді.

Із 19 по 21 грудня їм покажуть величезну "Казкову країну", де живуть кумедні звірі, зимовий ліс та хатинки з іграшками. Це просторова об’ємна конструкція, над створенням якої працювали учні шкіл естетичного виховання та позашкільних навчальних закладів міста.

Вже 19 грудня о 17.00 на аукціоні-ярмарку можна купити дивовижні картини, розписні прянички, щоб порадувати себе і подарувати незнайомій дитині один додатковий день життя.

Усі гроші з аукціону та ярмарку передадуть на лікування черкаських діток із відділення онкології та гематології Черкаської обласної онколікарні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Миколая у Черкасах дітям "подарували" оновлену поліклініку.

  • Facebook
>