Новини
Архів новин
Оберіть дату

Новорічний "подарунок": на Черкащині депутати відправили у відставку голову районної ради

 ...
Новорічний "подарунок": на Черкащині депутати відправили у відставку голову районної радиmankrda.gov.ua

Напередодні нового року в Маньківській районній раді стався справжній місцевий "двірцевий переворот" – депутати відправили у відставку голову районної ради Володимира Вовка, повідомляє видання "Кропива" з посиланням на місцевий телеканал "Жасмін".

Спочатку 27 грудня депутати не затвердили річного звіту керівника та внесли заяву про проведення позачергово зібрання з розгляду питання "про недовіру чинному голові та дострокове припинення його повноважень".

Примітним є те, що з відповідною ініціативою виступили депутатська фракція ВО "Черкащани", від якої він і обирався депутатом.

29 грудня було розглянуто це питання на позачерговому засіданні, колеги по партії в озвученій заяві закидали очільнику райради незатвердження депутатами річного звіту про виконану роботу, порушення регламенту, порушення ділової етики.

За дострокове припинення проголосували 22 депутати з фракцій ВО "Черкащани", БПП-Солідарність, ВО "Батьківщина", "Укроп", Радикальна партія.

Тимчасово виконувати обов’язки голови призначено заступника голови Світлану Лещенко, яка була обрана від Радикальної партії.

Як повідомляв сайт vikka.ua, голові Черкаської облради обрали нового заступника.

  • Facebook