Новини
Архів новин
Оберіть дату

Із черкаським курсантом-АТОвцем попрощалися на Одещині (ВІДЕО)

 ...
Із черкаським курсантом-АТОвцем попрощалися на Одещині (ВІДЕО)Скрнішот із відео

На Одещині попрощалися із загиблим в зоні АТО 28-річним Дмитром Івановим. Боєць спецбатальйону "Донбас" загинув три дні тому в Широкіному під час артилерійської атаки. На схід пішов добровольцем, ідеться у сюжеті ТСН.

Дмитро був веселим, життєрадісним хлопцем. Тіло загиблого привіз із Широкиного побратим. Каже: врятувати його не було можливості – артснаряд влучив у бліндаж.

Боєць працював звичайним рятувальником, пішов на війну, і за це його звільнили з роботи за статтею "Прогул". В органах ДСНС працював 5 років. Навіть на передовій мав позивний "Рятувальник". Прощатися із Дмитром прийшли його колеги-пожежники.

"Знав свою роботу від А до Я. Вступив у Академію пожежної безпеки в Черкасах. Хотів бути офіцером. Загинув трагічно. Це була його воля. Він до останнього тривав у секреті, що їде на передову", – зазначила під час прощання з АТОвцем диспетчер ДСНС Ірина Пошелюз.

Тіло Героя пронесли на руках всім містом. У цей час закрилися всі місцеві магазини, школярі встеляли дорогу квітами. В органах ДСНС тим часом з'ясовують, як АТОвця могли звільнити.

  • Facebook