Новини
Архів новин
Оберіть дату

Йшов до мами: школяра-втікача на Черкащині знайшли за десятки кілометрів від школи

 ...
Йшов до мами: школяра-втікача на Черкащині знайшли за десятки кілометрів від школи www.tenews.org.ua

Учень Бабанської спеціалізованої школи-інтернат, що на Уманщині, втік з навчального закладу. На пошуки 17-річного Дмитра Прилуцького були підняті вчителі та поліція.

Знайшли його за 20 кілометрів від школи, в сусідньому районі. Цю відстань хлопчина подолав усього за кілька годин, пише газета "Вечірні Черкаси".

Дмитро навчається в 10 класі. Має психічні розлади та схильність до агресії. Перед зникненням хлопця в інтернаті навідував батько.

"Перед цим його повідомили про психічний зрив хлопця. Він хотів додому. Батько написав розписку й разом із сином вийшов за межі навчального закладу. Після цього Дмитро побіг у невідомому напрямку. Ми кинулися шукати його. Він кидався камінням, але назад не захотів повертатися", – розповідає заступниця директора школи-інтернату Людмила Мороз.

Знайшли школяра випадково під селом Легедзине на Тальнівщині. За кілька годин подолав понад 20 кілометрів.

Підібрав і повернув назад утікача кочегар із бабанської школи. Тої саме їхав у Звенигородку дорогою біля Легедзиного.

"Дивлюся, Діма йде. На той момент я знав, що він утік від батька. Не знав, як правильно підійти. Боявся, що побіжить до лісосмуги. Зробив вигляд, що не знаю нічого. Почав розпитувати, куди йде. Каже, у Іваньки до мами. Я здивувався, бо це ж далеко. Зателефонувати до неї він не міг, бо поламався телефон" – розповідає Олександр Павлович.

Від Легедзиного до села Іваньки 42 кілометри. Юнак хотів подолати цю відстань пішки. Олександру вдалося вмовити повернутися назад у школу. Там вже чекали родичі. Свого вчинку Дмитро пояснити не зміг. Каже, його дістали. Хто саме, не уточнив.

Інцидент трапився 9 лютого. Про розшук школряа в соцмереж іповідомляли уманські поліцейські.

Як повідомляв раніше сайт vikka.ua, на Черкащині безвісти зник пенсіонер.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

  • Facebook
>