Новини
Архів новин
Оберіть дату

У черкаському парку фарбують атракціон (ФОТО)

 ...
У черкаському парку фарбують атракціон (ФОТО)Facebook / Дирекція парків

Один із найпопулярніших атракціонів у парку "Перемога" отримає нові кольори. Фахівці КП "Дирекція парків" працюють над тим, аби покращити зовнішній вигляд "Колових гойдалок". Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

"Клітки" встановлені ще 1985 року. За кілька тижнів їх пофарбують у яскраві червоний та синій кольори.

– Наразі ми зчищуємо стару фарбу і готуємо конструкції до фарбування, – говорить головний механік атракціонної техніки КП "Дирекція парків" Микола Бенедь. – Щодо технічного стану, то всі атракціони раз на два роки проходять експертне обстеження. Цього року воно відбулося у квітні. А також – щорічний технічний огляд.

Нагадаємо, на балансі комунального підприємства перебувають 13 атракціонів: чотири у парку "Сосновий бір" (Ланцюгова карусель доросла і дитяча, Дитячий потяг, Фігурна), три у Дитячому парку (Юнга, Дзвіночок, Сонечко), 6 у парку "Перемога" (Колова гойдалка, Сонечко, Містечко ДАІ, Сюрприз, Паровоз, Дзвіночок).

– Деякі наші атракціони досить старі, але ще придатні для експлуатації, адже ми докладаємо чимало зусиль, аби підтримувати їх у належному стані, – зазначає керівник КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. – І наш колектив, і жителі міста уже в очікуванні нового атракціону – колеса огляду, яке ми плануємо встановити до кінця 2017 року.

З 25 травня всі атракціони працюватимуть за "літнім" режимом – з 10.00 до 19.00, вихідні – понеділок і вівторок. Вартість катання для дітей – 10 грн, для дорослих – 15 грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують на "Велодень".

  • Facebook