Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Планета Земля тепер належить дружині мера Черкас?": Майкл Щур висміяв Бондаренка (ВІДЕО)

 ...
"Планета Земля тепер належить дружині мера Черкас?": Майкл Щур висміяв Бондаренка (ВІДЕО)Скріншот із відео

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко став героєм програми, ведучим якої є Майкл Щур. "У простому-простому місті Черкаси простий-простий мер Бондаренко просто підняв руку, щоб просто проголосувати", – так Щур прокоментував ситуацію на голосуванні щодо відведення землі дружині мера Черкас, на якому міський голова заявив, що він "просто підняв руку".

"Планета Земля тепер належить дружині мера Черкас Валерії?" – здивувався ведучий. З цього приводу Щур назвав жінку імператрицею Валерією черкасинародженою, королевою козаків та перших черкес, матір’ю азоту та хімволокна.

Коли ж стало зрозуміло, що голосів усе-таки не вистачить, ведучий порадив глядачам повернути данину тим, хто вже почав її нести імператриці.

"Якщо рот мера обіцяв, що голосувати не буде, то рука такої обіцянки не давала", – дійшов висновку Щур.

Взагалі, "просто підняв" – універсальне пояснення:

"Як ви підняли відвідуваність рубрики гарячі черкаські бібліотекарки на Pornhub?" – "Просто підняв".

"Навіщо ви підняли руку на паралізовану пенсіонерку?" – "Просто підняв".

Нагадаємо, на останньому пленарному засіданні депутати розглянули проект про надання в оренду земельної ділянки для дружини Анатолія Бондаренка – Валерії. Мер, заявивши про конфлікт інтересів, повідомив, що не буде голосувати. Однак таки схвалив питання. Врешті, забракло одного голосу. Як пояснив сам Анатолій Бондаренко, порахував, що його "за" не вплине на ситуацію, тому й підняв руку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Майкл Щур в образі термінатора висміяв Гройсмана за зварювання черкаського мосту.

  • Facebook