Новини
Архів новин
Оберіть дату

У дитячому садку на Черкащині стресово загартовують дітей

 ...
У дитячому садку на Черкащині стресово загартовують дітей vespo.com.ua

У Смілі в дитячому садочку №27 регулярно проводять стресове загартування дітей. Про це пише "Сміла.ua".

"Для дітей смілянського дошкільного закладу № 27 загартування є спосіб життя в умовах мінливості довкілля, - вважає лікар-педіатр Алла Понизько. −Загартування проводиться не поступово, а стресово: систематичне вибігання дітей босоніж на сніг, купання в холодній воді. У цьому закладі діти сплять на підлозі на матрацах без подушок. А ще протягом дня ходять босоніж, що запобігає розвитку плоскостопості".

Лікарка зауважує, що тут велику увагу приділяють руховій активності − по 4-5 годин активного руху: спортивні ігри, розваги. Заняття в басейні проводять протягом року. Майже всі діти із задоволенням виконують елементи спортивної гімнастики, пробігання без зупинки 3 кілометрів.

Діти садочку активні учасники та переможці багатьох спортивних змагань. Спортивні заняття проходять за програмами "Азбука здоров'я", "Здоров'я – основа життя", "Здорова родина – запорука благополуччя держави" під керівництвом інструктора з фізкультури Карімова О.С.

Стан захворюваності дітей низький, за що батьки дуже вдячні працівникам дитячого садочку.

"Закликаю усіх батьків загартовувати своїх дітей, частіше бувати з ними на свіжому повітрі, на сонці, на морозі, на воді. Адже правильно проведене загартування значно знижує захворюваність, покращує фізичний та нервово-психічний стан дитини", - переконує лікар-педіатр.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські посадовці вимивали бюджетні кошти, направлені на дитяче харчування.

 

  • Facebook