Новини
Архів новин
Оберіть дату

Петиція про припинення співпраці черкаської влади із перевізниками у рекордні строки набрала необхідні голоси

 ...
Петиція про припинення співпраці черкаської влади із перевізниками у рекордні строки набрала необхідні голоси provce.ck.ua

Черкасці у рекордні строки назбирали необхідну кількість підписів за припинення співпраці із перевізниками. Тепер цю петицію мають розглянути на засідання міськради.

Сьогодні, 12 листопада, на сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням припинити співпрацю з перевізниками та оголосити конкурс на перевезення пасажирів маршрутками загального користування. За кілька годин за цю пропозицію підписалися понад 260 черкасців, а це означає, що її буде розглянуто на засідання міськради.

У петиції було зазначено, що монопольні дії діючих перевізників у вигляді чергового призупинення руху транспорту викликає масове обурення населення, оскільки теперішня якість перевезень далеко не відповідає рівню запропонованих цін.

"Систематичне недотримання деякими маршрутами графіку руху транспорту, легковажне ставлення деяких водіїв до виконання своїх посадових обов`язків, нахабне відношення переважної більшості кондукторів та, найголовніше, це технічний стан транспорту, все це суперечить обґрунтованому підвищенню тарифів", − зазначив у тексті петиції черкасець Олексій Калина.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять розірвати договори із приватними перевізниками.

 

  • Facebook