Новини
Архів новин
Оберіть дату

Компанія-управитель погрожує судами новоствореному ОСББ у Черкасах

 ...
Компанія-управитель погрожує судами новоствореному ОСББ у Черкасах

Мешканці будинку по вулиці Амброса, 43, які напередодні створили ОСББ, вже третій місяць не можуть отримати в управителя документи на свій будинок, аби узаконити створення об'єднання співвласників свого будинку. Про це з трибуни заявив черкаський депутат Олександр Радуцький, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Більше того, стверджує обранець, управитель погрожує мешканцям будинку судовою тяганиною. Підтвердив слова депутата і голова ОСББ Петро Пастушенко. Об'єднання створене ще 29 липня. Відтоді триває очікування і переговори з управителем.

"Ми хочемо самі управляти своїм будинком. Дайте нам спокійно жити. Платити "Новій якості" за те, що вона від травня нічого не зробила, ми не збираємося, - зазначив пан Петро. - Бортник не те що не віддає нам документи на будинок, навпаки − вимагає натомість від нас усі документи, які ми маємо. Ми розуміємо, що їм це необхідно для того, щоб визнати наше ОСББ не дійсним".

Відтак мешканці вимагають у міських владців захистити їхнє право на самостійне управління своїм будинком. Розібратися у ситуації і вирішити питання з видачею документів і розірванням договору з "Новою якістю" мер доручив департаменту ЖКК.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати знайшли 12 мільйонів на до фінансування ОСББ.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>