Новини
Архів новин
Оберіть дату

Чиновників Черкаської мерії підозрюють у тендерних махінаціях (ДОКУМЕНТ)

 ...
Чиновників Черкаської мерії підозрюють у тендерних махінаціях (ДОКУМЕНТ)vgolos.com.ua

У поліції триває досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо зловживання чиновниками Черкаської міськради службовими обов’язками. У зв’язку з цим слідчий просить міського голову Анатолія Бондаренка надати дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю їх подальшого вилучення. Йдеться про проектно-кошторисну документацію по об’єкту "Реконструкція приміщення майнового комплексу" по вулиці Благовісній, 170, для центру надання соціальних послуг "Прозорий офіс".

Як ідеться в ухвалі, проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що на замовлення департаменту економіки та розвитку міськради 14.11.2016 р. тендерним комітетом були проведені торги із закупівлі робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації по вище вказаному об’єкту. Найнижчу цінову пропозицію серед учасників аукціону, а саме 379,5 тис. грн надало товариство з обмеженою відповідальністю "Глобальні інжинірингові рішення". Проте тендерний комітет відмінив торги, а вже 30.11.2016 р. уклав договір по цьому об’єкту уже з ТОВ "Гарант" на суму 848,7 тис. грн. Таким чином службові особи міськради завдали збитків бюджету на майже 470 тисяч.

До слова, у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів до 16 вересня слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку та вилучення зазначених речей та документів.

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, охочих реконструювати черкаський сквер не знайшлося.

  • Facebook
>