Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині розпочали ремонт дороги державного значення (ФОТО)

 ...
На Черкащині розпочали ремонт дороги державного значення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000 у селі Доброводи, Уманського району. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Так, ремонтниками вже розпочалися роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу. Під час проведення робіт із поточного середнього ремонту на цій ділянці буде проведено ремонт мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів.

На час ремонту мосту на автодорозі рух автомобілів буде організовано по спеціально влаштованій тимчасовій об’їзній дорозі. Об’їзна дорога з двома смугами руху та асфальтобетонним покриттям, довжиною понад 1,5 км, розташована поряд із автодорогою Н-16.

Для забезпечення безпеки руху на автодорозі Н-16 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху. Наразі завершуються роботи із влаштування тимчасової об’їзної дороги.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у середмісті Черкас із люка фонтаном забила вода.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook