Новини
Архів новин
Оберіть дату

Мешканці черкаської багатоповерхівки перетворили смітник на клумбу

 ...
Мешканці черкаської багатоповерхівки перетворили смітник на клумбу

Замість звалища – квітуча клумба. Так мешканці будинку по вул. Хрещатик, 130 та їх небайдужі сусіди вирішили проблему стихійного смітника, який виріс просто під вікнами тамтешніх квартир. Про прибирання та озеленення території місцевими написав на свій сторінці у "Фейсбуці" депутат Черкаської міськради Артур Акопян, який і сам узявся до лопати. 

Facebook / Артур Акопян

Ліквідовували звалище спільними зусиллями: так само, як до цього його створили менш відповідальні сусіди. Спершу відходи не доносили до сміттєвих баків мешканці цього ж будинку, згодом свій "внесок" почали робити й жителі приватного сектора. Побутові відходи, гілля та листя, негабаритне сміття сюди носив ледь не весь мікрорайон. А ті, під чиїми вікнами ріс смітник, потерпали від смороду й брудних пейзажів. Тож взялись вирішувати проблему: попросили допомоги у вивезенні сміття та завезенні ґрунту. Потому – гуртом висадили кущі самшиту та барбарису. Однак на них не зупиняться. 

Facebook / Артур Акопян

"Днями ще калину збираємось посадити, – розповів Артур Акопян. – Взагалі, люди, коли побачили, що ми висаджуємо рослини, підходили, пропонували допомогу і навіть обіцяли саджанців підвезти. Адже ділянка велика, клумба вийде гарна".

Як повідомляв сайт vikka.ua, сусіди черкаських багатоповерхівок посварилися через смітник.

 

  • Facebook