Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Їсть розморожених пацюків", – черкаська школярка показала свій тераріум (ФОТО)

 ...
"Їсть розморожених пацюків", – черкаська школярка показала свій тераріум (ФОТО)Автор: Микола Карнарук

Пітона, 3 геконів, скорпіона і близько 20 павуків-птахоїдів тримає вдома 14-річна Марина Збавитель із Черкас, пише Gazeta.ua.

"Все почалося з візиту до зоомагазину. Мені сподобався павук. Він коштував 800 гривень. Тато пожартував: "Давай, купимо". Я категорично відмовилася. Але щоразу, коли там бували, підходила до павука. Тато зрозумів, що я зацікавилася. Вирішив все про них дізнатися. В інтернеті знайшли, що маленьких павуків продають по 20 гривень, а дорослих – по 100. Замовили маленького, розміром з 1 копійку. Тепер вже більше долоні. Приїхав до нас маршруткою з Києва. Так само передавали і інших павуків. Скорпіона купили в Черкасах за символічну ціну, господар терміново виїжджав. Маленькі їдять раз на тиждень. Великих можна годувати ще рідше. Інколи не хочуть їсти по кілька місяців", – розповіла Марина.

Пітон до Марини приїхав поїздом в коробочці з Одеси. Був 40 см довжиною, тепер виріс до метра. Любить повзати по стеблах вазонів. Вже кілька раз міняв шкіру. Перші півроку був темнуватий.

"Зараз має яскраві кольори, його шкіра досить приємна на дотик. Їсть розморожені щури. Трьох вистачає на місяць. Годую раз на 10 днів", – додала дівчина.

Тераріуми стоять в кімнаті батьків. В маленьких ємкостях – павуки, скорпіон і ящірки. В великому – пітон.

"Тераріуми робить тато. Замовляє заготовки зі скла. Склеює спеціальним клеєм, який не шкідливий для тварин. Дно засипаємо кокосовим наповнювачем, який добре тримає вологу. Будиночки робимо з кокосів. Тераріуми оздоблюємо корою і гілками. Раз на рік все оновлюємо. Поїлки спочатку робили самі зі спеціальної глини. Тепер купляємо готові", – поділилася Марина.

Геконам Марина дала імена: Єва, Емма і Елвіс.

"Єві наш тер'єр Річі покусав хвоста. Навіть уколи робили. Хвіст загоївся, але залишився коротеньким. Згодом відросте. Ящірки не кусаються, вони невибагливі. Маленькі їдять комах через день, великі – раз на кілька днів. Послід прибираю. Скло тераріумів періодично промиваю чистою водою і витираю паперовими рушниками. Вечорами, під нашим наглядом, гуляють по кімнаті. Доглядати за ними допомагають батьки. Стежимо за температурою і вологістю в тераріумах. На телефонах виставляємо, коли і кого треба годувати", – розповіла Марина Збавитель.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Жашкові з електричного стовпа рятували кота.

  • Facebook