Новини
Архів новин
Оберіть дату

За дві доби на Черкащині знищили понад десяток боєприпасів (ФОТО)

 ...
За дві доби на Черкащині знищили понад десяток боєприпасів (ФОТО)ck.dsns.gov.ua

Протягом двох діб на Черкащині було виявлено 13 боєприпасів часів минулих війн. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Черкаській області.

Так, у Черкасах під час проведення земляних робіт на вулиці Надпільній населенням було виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм.

Наступне повідомлення про вибухонебезпечні предмети надійшло від жителів села Павлівка, Жашківського району, де під час проведення польових робіт, вони натрапили на цілий арсенал боєприпасів часів минулих війн. Під час огляду з"ясовано, що населенням знайдено 6 артилерійських снарядів калібром 76 мм.

Цього ж дня, близько 21 години до Черкаських рятувальників надійшло ще одне повідомлення про вибухонебезпечні предмети, які виявили жителі села Руська Поляна, під час проведення польових робіт.

Сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які прибули на місце виклику, ідентифікували знахідки, як артснаряди калібром, два 152мм, та один 76 мм, а також мінометну міну калібром 82 мм.

Вже наступного дня близько 8 години, в лісовому масиві смт. Маньківка, під час збору грибів місцеві мешканці натрапили на 2 артилерійські снаряди калібром 75 та 37 мм.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на одному з підприємств Черкащини знайшли гранату.

 

  • Facebook