Новини
Архів новин
Оберіть дату

Все через принципову позицію: мер Бондаренко розповів про напад на черкаського депутата Карася

 ...
Все через принципову позицію: мер Бондаренко розповів про напад на черкаського депутата Карася infomist.ck.ua

Мер Черкас Анатолій Бондаренко висловив свою думку щодо нічного нападу на міського депутата Павла Карася. 

Крім того, мер додав скан свого звернення до містян, де виказав свою позицію і нарікання на роботу правоохоронних органів, які "інертно й відсторонено" розслідують останні гучні злочини стосвно черкаських політиків. Щоправда, за кілька хвилин це зображення зі своєї сторінки видалив. 

Facebook / Анатолій Бондаренко

"Вночі на депутата Черкаської міської ради, директора КП "Черкаситеплокомуненерго" Павла Карася стався збройний напад через його принципову позицію як у міській раді, так і на своїй посаді щодо висвітлення інформації про розкрадання бюджетних коштів і тіньових схем, які роками панували на стратегічному підприємстві", − зазначив у соцмережі Анатолій Бондаренко. 

Мовляв, дісталось посадовцю за його "правильну" позицію у міській раді та на новій посаді. Зазначимо, що Павло Карась − не лише новий очільник "Черкаситеплокомуненерго", а й колишній. Він керував підприємством у 2011-2012 роках. А кілька днів тому стало відомо, що правоохоронці знайшли в його діях на посаді склад злочину за статею ст.364 ККУ ч.2 "Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки". 

Нагадаємо, що прикрий інцидент стався вночі з 28 на 29 серпня. П’ятеро невідомих чоловіків у масках вдерлися до будинку депутата, що в селі Геронимівка. Вони завдали Павлові Карасю тілесних ушкоджень та викрали його транспортний засіб.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Бондаренко підписав рішення з таємної канівської сесії.

 

  • Facebook
>