Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати проситимуть Президента очистити суди від корупції

 ...
Черкаські депутати проситимуть Президента очистити суди від корупціїsud.ua

Депутати Черкаської міської ради вирішили звернутись до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Голови комітету з питань правової політики та правосуддя Руслана Князевича, а також народних депутатів України щодо прискорення розгляду та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди та забезпечення формування Вищого антикорупційного суду. Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

Законопроект про антикорупційні суди зареєстровано та подано на розгляд Верховної Ради України ще у лютому місяці цього року, проте за більш як шість місяців його існування розгляд законопроекту ніяк не прискорено.

Без формування незалежної та відповідальної судової гілки влади протидія корупції стає безрезультатною.

Суспільство є свідком того, як корупціонери уникають покарання та продовжують перебувати на посадах, навіть попри беззаперечні докази вини, надані НАБУ, а судді, попри процес люстрації та масові переатестації, залишаються корумпованими. Довіра населення до суддівського корпусу втрачена.

Депутати просять: прискорити розгляд та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди; забезпечити формування Вищого антикорупційного суду протягом найближчих шести місяців.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині судять кіровоградського суддю за вирок автомайданівцю, який їздив "у гості" до Януковича.

  • Facebook