Новини
Архів новин
Оберіть дату

У медзакладах Черкас з’ясовуватимуть, чи задоволені пацієнти рівнем обслуговування

 ...
У медзакладах Черкас з’ясовуватимуть, чи задоволені пацієнти рівнем обслуговування

В закладах охорони здоров’я міста найближчим часом стартує компанія анкетування пацієнтів щодо рівня задоволеності медичними послугами. Про це у Facebook повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олег Стадник.

Анкета анонімна, заповнюється пацієнтом, вкидається до скриньки. Після завершення терміну опитування результати аналізуються і в обов’язковому порядку оприлюднюються.

– Для нас це важливо, тому що будь-яке соціологічне опитування ґрунтується на вибіркових фокусних групах і коментарі про стан надання медичних послуг не завжди співпадають із реальним звертанням за послугою. Дуже часто люди не розрізняють рівень відповідальності міської влади: де міські заклади, а де обласні. Хочемо більшої достовірності і конкретики. Таким чином будемо опрацьовувати концептуальні завдання і цілі для програми соціально-економічного розвитку на наступні роки в частині використання бюджету розвитку, – повідомив Олег Стадник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на благодійному концерті в Черкасах збиратимуть кошти на відкриття реабілітаційного центру для атовців.

  • Facebook