Новини
Архів новин
Оберіть дату

Біля одного із сіл на Черкащині відремонтували дорогу (ФОТО)

 ...
Біля одного із сіл на Черкащині відремонтували дорогу (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У Золотоніському районі виконувалися роботи із поточного дрібного ремонту окремими ділянками територіальної дороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша км 50+700 – км 64+300. Ремонті роботи проводилися від села Подільського до виїзду із села Драбівець, Золотоніського району. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області та за рахунок співфінансування Золотоніської райдержадміністрації підрядним підприємством проводився ремонт на найбільш вражених деформаціями покриття та ямковістю ділянках дороги. Було влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на площі 6,3 тис. кв. м. Наразі роботи з влаштування вирівнюючого шару завершено і проводяться роботи із планування узбіччя.

 

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога територіального значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних капітальних ремонтних робіт.

Як повідомляв сайт vikka.ua, через ремонт дороги на Черкащині перекриють один із мостів.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook