Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Кабміні врегульовують кризу у "Черкасиобленерго"

 ...
У Кабміні врегульовують кризу у "Черкасиобленерго"cherkasyoblenergo.com

У Кабінеті міністрів України 18 травня за ініціативи Голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка відбулася нарада щодо врегулювання кризової ситуації, яка склалася на ПАТ "Черкасиобленерго". Про це повідомили у прес-службі відомства.

В результаті зустрічі КМУ надано доручення Міністерству юстиції щодо врегулювання питання легітимності діючого керівника ПАТ "Черкасиобленерго" Самчука О.Г. та внесення відповідних змін до Єдиного Державного реєстру.

Повторна нарада з даного питання та щодо результатів виконання Мінюстом України доручення Кабінету Міністрів відбудеться вже наступного тижня.

В ході обговорення головою НКРЕКП Вовком В.Д. було зазначено, що визначеність в юридичній площині однозначного керівника ПАТ "Черкасиобленерго" є принциповою вимогою державного регулятора, для запобігання нецільового використання коштів. Так, є усвідомлення, що енергетичному підприємству необхідно допомогти та йти на зустріч. В той же час важливо розуміти хто саме керує Товариством, в та від кого конкретно вимагати виконання зобов’язань та дієвих заходів щодо виведення підприємства з кризи.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани ризикують залишитися без світла.

  • Facebook