Новини
Архів новин
Оберіть дату

Бар "батьківщинівця" у центрі Черкас "захопив" додаткову земельну ділянку (ФОТО)

 ...
Бар "батьківщинівця" у центрі Черкас "захопив" додаткову земельну ділянку (ФОТО)Facebook / Фёдор Балаба

У Черкасах за будівлею по вул. Хрещатик, 223 здійснюється самовільне захоплення земельної ділянки комунальної власності. Про це у Facebook повідомив начальник відділу містобудівного кадастру Черкаської міської ради Федір Балаба.

"Дійство схоже на встановлення "тимчасової" споруди без дозвільних документів. Стовбури забетоновані, тому маю сумнів, що заклад громадського харчування розміщує саме тимчасову споруду. Посередині майданчика видно люк колодязя водогону, поперек проходить каналізаційна мережа. Разом з тим, територія втратила гостьовий майданчик для паркування чотирьох автомобілів для відвідування закладів "Чебуречна", "Йога-центр", автошколи "Фегра", та й для закладу навпроти. Пройти з коляскою тепер буде складніше, тому що автівки заполонять пішохідну алею", – написав він.

Як повідомив vikka.ua директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міськради Артур Савін, на цій ділянці монтує тимчасовий літній майданчик паб "Cherkassy bierstube" ("Ерік").

Цей заклад належить до сфери бізнесу керівника Черкаської міської організації партії ВО "Батьківщина" Романа Дісканта.

Чи законно будується споруда у центрі міста, головний архітектор Черкас достеменно не знає, каже: "будемо з’ясовувати".

Не знає нічого про забудову і міський голова Анатолій Бондаренко. Він дав доручення департаменту архітектури з’ясувати законність проведення робіт.

Водночас у реєстрі дозвільних документів на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України декларація про початок будівельних робіт за вказаною адресою відсутня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, прозорість забудови Черкас не зацікавила черкаських депутатів-бізнесменів.

  • Facebook