Новини
Архів новин
Оберіть дату

Демонтований у Шрамківці Ленін поїде в Черкаси (ВІДЕО)

 ...
Демонтований у Шрамківці Ленін поїде в Черкаси (ВІДЕО)Gazeta.ua

5 вересня у селищі міського типу Шрамківка, що на Черкащині, місцеві активісти зібралися в центрі, щоб прибрати багаторічний пам'ятник Володимиру Леніну. Акція не носила масштабний характер і пройшла за допомогою невеликої групи активістів та автокрана-тягача. Хлопці закріпили трос на пам'ятнику і зняли його з постаменту, пізніше вклавши на авто. В результаті Ленін зберігся повністю непошкодженим, пише сайт Gazeta.ua.

Пам'ятник реставрують і виставлять у ролі експонату в черкаському музеї.У Черкаси Ленін прибуде у найближчі дні.

"Раніше на пам'ятник Леніна взагалі мало хто звертав увагу, але останні події змусили замислитись, – каже автор відео Олександр. – Треба розуміти, що діячам комунізму, особливо таким, як Ленін, в сьогоднішній Україні місця немає, тому і вирішили його прибрати. Вважаю, на цьому місці має бути пам'ятник нашим сучасним героям".

Водночас, додає він, хотілось продемонструвати, що в українських селах живуть не звірі, а нормальні цивілізовані люди. Тому не стали просто так закидувати Леніну петлю на шию та валити з постамента прямо на землю, відривати голову тощо.

"Один з жителів Шрамківки проявив ініціативу і допоміг з автокраном, а інші домовились з черкаським музеєм, щоб нашого Леніна забрали в ролі експонату. Тому акуратно цивілізовано зняли Іліча та відправили на "музейний спочинок", - каже активіст.

  • Facebook