Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині тривають антитерористичні навчання

 ...
На Черкащині тривають антитерористичні навчання acc.cv.ua

Від 10 до 13 вересня Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Черкаській області проводить на території Черкаського району антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Про це інформує пресслужба СБУ в Черкаській області.

Під час тренувань, що тривають в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме:обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

Управління СБУ в Черкаській області закликає жителів регіону із розумінням поставитися до ймовірних незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Крім того, громадян закликають бути пильними та негайно інформувати правоохоронців у випадках:

– наявності інформації про прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об`єктів;

– залишення без нагляду підозрілих предметів;

– виявлення зброї або вибухових пристроїв;

– отримання інформації про наміри вчинення терактів, диверсій, розвідувально-підривної діяльності.

У випадку отримання такої інформації громадян просять звертатися безпосередньо до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або скористатися електронною поштовою скринькою: usbu_chk@ssu.gov.ua. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині піймали збройну злочинну групу, яка пограбувала заправку.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook