Новини
Архів новин
Оберіть дату

Сім будинків у Черкасах можуть залишитися без води: у владців просять коштів на водогін

 ...
Сім будинків у Черкасах можуть залишитися без води: у владців просять коштів на водогін

Мешканці семи будинків приватного сектора про вулиці Михайла Грушевського ризикують залишитись без води. Зі своєю проблемою ті прийшли на сьогоднішню пленарку.

Черкасці просили владців виділити з міського бюджету кошти, необхідні на заміну системи водопостачання. Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

По водогону, встановленому ще у 60-х роках минулого століття, кажуть мешканці, вода ледве доходить до їхніх кранів. Тиск занадто низький, через що, зокрема, виходять з ладу опалювальні котли.

Минулоріч вони вже звертались за допомогою до мерії, бюджетні кошти на заміну системи були виділені. Однак – у грудні. Тому водоканал не встиг освоїти ті 200 тисяч. Нині містяни просять ще раз закласти цю ж суму на 2020 рік.

За словами заступника директора КП "Черкаський водоканал", депутата міської ради Григорія Кузьменка, усі міські мережі водопостачання встановлені у 60-х років і всі вони потребують заміни чи реконструкції.

"Щоразу, як збільшуємо тиск води, щось десь рветься", – нарікає обранець.

"То чому ж ви, заступник директора водоканалу, знаючи, що труби рвуться, при обговоренні бюджету не подавали пропозицій на ремонт?" – обурився інший депутат, Олександр Радуцький.

Обранець наголосив: Григорій Кузьменко входить до складу депутатської комісії з питань бюджету і повинен був озвучувати проблему, аби обранці могли закладати кошти на ремонт.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські ОСББ вкотре вимагали від депутатів скасувати договори з Бортником.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>