Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах з’явився міський осередок партії "За життя"

 ...
У Черкасах з’явився міський осередок партії "За життя"

Створювати робочі місця, розвивати інфраструктурні проекти, збудувати кілька індустріальних парків у Черкасах, припинити обкрадання міського бюджету чиновниками, допомагати пенсіонерам та людям із обмеженими можливостями – ось такі першочергові завдання ставить перед собою міська організація Політичної партії "За життя", яка нещодавно була утворена у Черкасах. Про це повідомляє прес-служба організації. 

За словами голови організації Юлії Погостінської, котра очолила міський осередок "За життя", найголовніша проблема Черкас – це відтік молоді, зубожіння старшого покоління містян та розкрадений бюджет.

"Для того, щоб молодь не виїжджала на заробітки в Польщу чи Італію, потрібно в Черкасах створити такі умови праці, щоб тут хотіли залишитися. Окрім того, необхідно думати і про створення зон відпочинку, публічних просторів, покращувати комфортність проживання, зменшувати вартість комунальних послуг для простих українців, покращити медичне обслуговування жителів Черкас, щоб тут не було страшно народжувати," – зазначила Юлія Погостінська. 

Вона запросила черкасців надавати свої пропозиції щодо розвитку міста. Надсилати їх можна на електронну пошту zagittya.ch@gmail.com

Довідка: за рішенням конференції міської організації політичної партії "За життя", головою організації обрано Погостінську Юлію Олександрівну. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаські дороги "вкатають" майже 200 млн. грн.

  • Facebook