Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащан запрошують на розкопки скіфського поселення

 ...
Черкащан запрошують на розкопки скіфського поселенняfakty.ua

У Черкасах на базі археологічного музею Середньої Наддніпрянщині створюється постійнодіюча експедиція, яка вестиме щороку археологічні розкопки і розвідки на території області і міста Черкас. Про це повідомив Директор міського археологічного музею Микола Сиволап у спільноті "Місто на ЧЕ" у Facebook.

Цього літа будуть проводитися рятувальні розкопки скіфського поселення (V-ІІІ ст. до н. е.) поблизу с. Новоселиця Чигиринського району.

Так, археологи виїжджають 25 липня, а роботи на пам’ятці починаються 26 липня і триватимуть 10-14 днів.

Табір експедиції розташовуватиметься на традиційному місці, де й під час розкопок 1995-2012 років, на березі р. Тясмин, за 500м від об’єкта розкопок.

Учасники беруть із собою продукти чи кошти на них та деякі інші потреби з розрахунку на час свого перебування на розкопках, здають це все до "загального казана", звідки і харчуються. Триразове приготування їжі організовується самими учасниками експедиції на польовій дров’яній печі шляхом чергування на кухні.

Інструментами для розкопок учасники будуть забезпечені. Новачки отримають інструкції та працюватимуть під наглядом фахівців.

Телефон для довідок: 067-75-75-692 (Сиволап Михайло Павлович).

Як повідомляв сайт vikka, на Черкащині археологи досліджують трипільське поселення, спалене майже 6 тисяч років тому.

  • Facebook